• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 149 m2
  • Floor: 4

Shitet apartament 3+1 në ''Elbasan''. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe prej 149 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamneti ka punime cilesore, qe nga hidrosanitaret etj. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 95.000 Euro

ID : PRO3494
Address: elbasan
City: Elbasan
Zone:
Price:95,000 €
Area: 149 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4

Similar Properties

OPPORTUNITY! Two bedroom apartment for sale at the beginning of Elbasan Street, at 7 Dwarfs

Tirana, Rruga e Elbasanit
85,000 €
Rooms: 2 Baths: 1 Area: 81.9 m2

At Zogu i Pare Boulevard, 1 + 1 Apartment for Sale, Ideal for Investment.

Tirana, Bulevardi "Zogu i I"
88,000 €
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 76 m2

One bedroom apartment for sale in Paris Commune

Tirana, Komuna e Parisit
95,000 €
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 65 m2