• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 90 m2
  • Floor: 2

Shitet apartament 2+1 te Rr.'' Margarita Tutulani''. Shitet apartament me sipërfaqe 90 m2, i cili ndodhet në katin e dytë banim të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 1400 euro/m2

ID : PRO3478
Address: rruga Margarita Tutulani
City: Tirana
Zone: Bllok
Price:126,000 €
Area: 90 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

Three bedroom apartment for sale in the area of the former Bloc at Wilson Square

Tirana, Bllok
180,000 €
Rooms: 3 Baths: 2 Area: 134 m2

Shitet super apartament 2+1+2 në "Bllok" .

Tirana, Bllok
170,000 €
Rooms: 2 Baths: 2 Area: 87 m2

Shitet apartament 1+1 tek Garda.

Tirana, Bllok
115,000 €
Rooms: 2 Baths: 1 Area: 60 m2