• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • 150 m2

Jepet me qira kati I 1 I një vile tek ''Brryli''. Vila është e organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, kuzhinë, tualet, dhe një ballkon. Vila është e mobiluar me të gjitha mobiljet e nevojshme dhe ka një sipërfaqe prej 150 m2 bashkë me ballkonin. Zona është shumë e zhvilluar ku do te gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme. Cmimi 35.000 leke /muaj

ID : PRO3464
Address: Brryli
City: Tirana
Zone: Brryli
Price:300 €
Area: 150 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1