• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 115 m2
  • Floor: 5

Shitet apartament 2+1 te kompleksi "Simacom" . Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë tek kompleksi "Simacom" ngjitur me kompleksin "Green City" i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e V-të me ashensor. . Është e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkon. Sipërfaqja e Apartamentit eshte 115 m2 neto dhe 135.45 m2 bruto. Tek kompleksi ndodhet nje garazhd me nje siperfaqe prej 12.45 m2, ne katin -2 dhe kushton 10.000 euro qe nuk perfshihet ne cmimin e apartamentit. Cmimi per Apartamentin 800 euro/m2, Total 108.400 euro

ID : PRO3453
Address: Fusha e Aviacionit
City: Tirana
Zone: Fusha e Aviacionit
Price:108,400 €
Area: 115 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 5

Similar Properties

Three bedroom apartment for sale in the Grand Park Residence complex, at the Aviation Field

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
Rooms: 3 Baths: 2 Area: 101 m2

Two bedroom apartments for sale in the complex Grand Park Residence at Aviation Field

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
Rooms: 2 Baths: 2 Area: 85 m2

One bedroom apartments for sale in the Grand Park Residence complex, at the Aviation Field

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 50 m2