• Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • 274 m2
  • Floor: 3

Jepet vilë me qera tek Colombo 2, pranë TEG.

Jepet me qira vilë tre katëshe në rezidencën Colombo Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 9 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në tre-kate. Sipërfaqja e truallit është 438 m2, dhe sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 274 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kati përdhe: ka një hapësirë sipërfaqe 94 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie, një ambient ngrënie të vecuar, ambient gatimi, një tualet, depo dhe shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm, depo. Kati i I-rë: Ka një sipërfaqe 94 m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi matrimoniale me tualet, dhe 2 dhoma fëmijësh,1 tualet, dy ballkone. Kati i II-të: Ka një sipërfaqe 86 m2 dhe është i organizuar në 2 ambjente,1 tualet, një ballkon. Vila ka sistem ngrohje-ftohje qëndrore në të gjitha dhomat ndërsa grilat I ka automatike. Vila ka 4 poste parkimi, dy nga të cilat janë të mbuluara Cmimi 2300 euro/muaj përfshirë edhe taksat

ID : PRO3436
Address: teg
City: Tirana
Zone: Prane Teg
Price:2,300 €
Area: 274 m2
Bedrooms: 4
Bathrooms: 4
Floor: 3

Similar Properties

Villa for rent near TEG

Tirana, Prane Teg
2,500 € / month
ID: PRO1047 Rooms: 7 Baths: 6 Area: 2500 m2

Rent villa near TEG, in a residential complex

Tirana, Prane Teg
3,000 € / month
ID: PRO1912 Rooms: 3 Baths: 3 Area: 330 m2

Vile 2-kateshe me qera në Long Hill''.

Tirana, Prane Teg
2,500 € / month
ID: PRO3363 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 205 m2