• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 205 m2
  • Floor: 2

Vile 2-kateshe me qera në Long Hill''.
Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe vendasit. Ofron një siperfaqe prej 205 m2 dhe është e organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati i pare ndahet ne sallon, tre dhoma gjumi dhe tualet ndërsa në katin e dytë ofron dhomë ndenje sebashku me kuzhine, ballkon dhe tualet. Vila ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil modern. Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila. Vila ka nje organizim te mire dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale. Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme. Zona eshte shume e zhvilluar prane saj do gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme, ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe nje infrastukture te rregullt.
Cmimi: 2500 Euro/muaj

ID : PRO3363
Address: Long Hill
City: Tirana
Zone: Prane Teg
Price:2,500 €
Area: 205 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Floor: 2

Similar Properties

Villa for rent near TEG

Tirana, Prane Teg
2,500 € / month
ID: PRO1047 Rooms: 7 Baths: 6 Area: 2500 m2

Rent villa near TEG, in a residential complex

Tirana, Prane Teg
3,000 € / month
ID: PRO1912 Rooms: 3 Baths: 3 Area: 330 m2

Jepet vilë me qera tek Colombo 2, pranë TEG.

Tirana, Prane Teg
2,300 € / month
ID: PRO3436 Rooms: 4 Baths: 4 Area: 274 m2