• Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • 219 m2
  • Floor: 2

Jepet vilë me qera tek Long Hill Residence .
Jepet me qira vilë dy katëshe në rezidencën Long Hill Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në dy-kate. Sipërfaqja e trualli prej 505 m2, dhe ndertim prej 219 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kat i pare : 3 dhoma gjumi teke, 1 dhomë matrimoniale dhe dy tualete. Kati i II- të: është i organizuar në dhomen e ndenjes,kuzhine, nje tualet, dhe dy ballkone. Vila disponon edhe dy poste parking.
Cmimi 2500 euro/muaj pa perfshire taksat + 10500 leke te reja ne muaj per mirmbajtjen

ID : PRO3284
Address: teg
City: Tirana
Zone: Prane Teg
Price:2,500 €
Area: 219 m2
Bedrooms: 5
Bathrooms: 3
Floor: 2

Similar Properties

Villa for rent near TEG

Tirana, Prane Teg
2,500 € / month
ID: PRO1047 Rooms: 7 Baths: 6 Area: 2500 m2

Rent villa near TEG, in a residential complex

Tirana, Prane Teg
3,000 € / month
ID: PRO1912 Rooms: 3 Baths: 3 Area: 330 m2

Jepet vilë me qera tek Colombo 2, pranë TEG.

Tirana, Prane Teg
2,300 € / month
ID: PRO3436 Rooms: 4 Baths: 4 Area: 274 m2