• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 120 m2
  • Floor: 7

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevard " Bajram Curri". Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, me cilesi teper te mire.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje matrimoniale, dhome femijesh me dy krevate tek, dy ballkone me pamje teper te bukur te qendres se qytetit dhe dy ballkone, njeri me vakse tjetri me kabine.
Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar me mobilje teper te mira dhe cilesore.
Cmimi 750 euro/muaj.

ID : PRO2215
Address: Rruga Donika Kastrioti
City: Tirana
Zone: Bulevardi Bajram Curri
Price:750 €
Area: 120 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 7

Similar Properties

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
250 € / month
ID: PRO3979 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 45 m2

1 bedroom apartment for rent near ETC Gallery

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
350 € / month
ID: PRO3285 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 91 m2

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
300 € / month
ID: PRO2224 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 75 m2