• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 85 m2
  • Floor: 5

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"
Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme në Rr. "Myslym Shyri", pranë karburantit "Gulf". Apartamenti është i organizuar në një kuzhinë gatimi, një ambjent ndenjie më vete, dy dhoma gjumi, tualet dhe korridor. Ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues.
Apartamenti ka dritë natyrale dhe është totalisht i mobiluar dhe cdo dhomë është e pajisur me kondicioner.
Cmimi 400 euro

ID : PRO1859
Address: rr myslym shyri
City: Tirana
Zone:
Price:400 €
Area: 85 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 5

Similar Properties

One bedroom apartment in "Magnet Complex"

Tirana, Rruga "Frosina Plaku"
400 € / month
ID: PRO4206 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2

Two bedroom apartment for rent in front of the Catholic University "Lady of Good Counsel"

Tirana, Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
500 € / month
ID: PRO4205 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 97 m2

Two bedroom apartment for rent in “Myslym Shyri” street

Tirana, Rr. "Myslym Shyri"
650 € / month
ID: PRO4204 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 65 m2