• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 3
  • 128 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira te pallatet Shallvare
Jepet me qira apartament në qendër të Tiranës pranë Tajvanit, te pallatet Shallvare
Apartamenti ndodhet në katin e V të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar. Siperfaqja prej 128 m2 është e organizuar në një ambient ngrënie me vete, një dhomë ndenjie dy dhoma gjumi dhe tri tualete. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Ka shumë dritë dhe pamje relaksuese.
Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO569
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Tajvanit
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 128 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 3
Kati: 5

Prona të ngjashme

Super triplex me qira ne qender

Tirana, Prane Tajvanit
2,000 € / Muaj
ID: PRO561 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2

Apartament 1+1 i mobiluar me qira te Tajvani

Tirana, Prane Tajvanit
350 € / Muaj
ID: PRO194 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2