• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 2

Apartament 3+1 me qira te Kopshti Botanik
Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të qeta larg zhurmave të qytetit pikërisht pranë Kopshtit Botanik.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri në një kompleks rezidencial, i cili te ofron rekreacione te ndryshe, pishine, etj
Sipërfaqja e apartamentit është 150 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenjie, ambient të veçuar gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkonme nje pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes.
Apartamenti është totalisht i mobiluarne menyre bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.
perfshihet dhe nje post parkimi ne garazh.
Çmimi 1000 euro/muaj

ID : PRO310
Adresa: kopshti botanik
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Kopshtit Botanik
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Kopshti Botanik”

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
650 € / Muaj
ID: PRO4097 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Apartament 3+1 me qira afër kopshtit Botanik

Tirana, Pranë Kopshtit Botanik
800 € / Muaj
ID: PRO340 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshtit Botanik” Tiranë.

Tirana, Prane Kopshtit Botanik
450 € / Muaj
ID: PRO2751 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 109 m2