• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 120 m2
  • Kati: 5

Shitet apartament 2+1 te Pazari I Ri
Shitet apartament 2+1 te Pazari I Ri, Rr."Qemal Stafa". Apartamenti ka një sipërfaqë 120 m2, ndodhet në katin V-të banim të një pallati të ri me super punime cilësorë në qendër te Tiranës. Përbëhet prej një salloni ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet , korridor dhe një ballkon të madh. Shitet i mobiluar siç e shihni në foto.
Apartamenti është i orientuar nga jug-lindja dhe ka shumë dritë. Është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Cmimi 1300 euro/m2

ID : PRO276
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Pazarit të Ri
Cmimi:156,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje te “Pazari i Ri”

Tirana, Prane Pazarit të Ri
75,000 €
ID: PRO4025 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Shitet apartament 2+1 në rrugën ‘’Riza Cerova’’.

Tirana, Prane Pazarit të Ri
75,000 €
ID: PRO3306 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Shitet apartament 2+1 pranë "Pazarit te Ri".

Tirana, Prane Pazarit të Ri
105,000 €
ID: PRO1961 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 80 m2