• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Shiten shtëpi pushime në Golem
Shiten shtëpi pushimi në Golem të projektuara në formën e apartamenteve në një vilë 3-katëshe.
Apartamentet kanë një sipërfaqe prej 70 m2 dhe organizohen në një ambinet të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballon.
Vila ndodhet në një kompleks rezidencial të Pishat e Buta në Golem. Ajri i pastër i pishave dhe afërsia me bregun e detit e bëjnë këtë vend shumë të kërkuar.
Çmimi për apartament 35000 euro

ID : PRO254
Adresa:
Qyteti: Golem
Zona: Pishat e Buta
Cmimi:35,000 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 Mali Robt, Durres

Golem, Pishat e Buta
110,000 €
ID: PRO2037 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Shitet shtepi pushimi në Golem

Golem, Pishat e Buta
40,700 €
ID: PRO210 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2