• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 112 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Myslym Shyrri"
Shitet apartament pranë Gjykatës së Rrethit dhe pranë rrugës "Myslym Shyrri".
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është i rikonstruktuar. Sipërfaqja e apartamentit është 112 m2 i organziaur në një ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet me ndriçim natyral dhe ballkon.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1200 euro/m2

ID : PRO249
Adresa: Myslym shyr
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:134,400 €
Sipërfaqja: 112 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Ministrise se Jashtme ne Blv. "Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
75,000 €
ID: PRO4305 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2

Apartament 2+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
110,000 €
ID: PRO4302 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Rrugen 5 Maj”

Tirana, Rr. "5 Maji"
56,000 €
ID: PRO4301 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2