• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 74 m2
  • Kati: 4

Shitet shtepi pushimi në Golem
Dëshironi të investoni para për të blerë një shtëpi pushim? Ja tek e keni zgjidhjen!
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë plazhit të Golemit në zonën që quhet "Pishat e Buta". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 I organizuar shumë kendshëm në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet korrior dhe një ballkon të bollshëm në formën e një verande. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim.
Apartamenti ka pamje nga perëndimi për ti bërë pasditet tuaja edhe më të këndshme duke soditur perwndimin e diellit.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 550 euro/ m2

ID : PRO210
Adresa:
Qyteti: Golem
Zona: Pishat e Buta
Cmimi:40,700 €
Sipërfaqja: 74 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 Mali Robt, Durres

Golem, Pishat e Buta
110,000 €
ID: PRO2037 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Shiten shtëpi pushime në Golem

Golem, Pishat e Buta
35,000 €
ID: PRO254 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2