• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 140 m2
  • Kati: 1

Shitet lokal ne Rr. Besim Imami prane Myslym Shyri
Shitet lokal me sipërfaqe 140.4 m2 në një rrugë dytësore me ambient të arreduar shumë kendshëm.
Lokali ka dhe ambientin e kuzhinës. Përpara ka vende për tavolina
Lokali funksionon si kafe lagjeje dhe aktualisht eshte ne gjendje pune.
Lokali shitet për arsye emigrimi.
Çmimi 2500 euro/m2

ID : PRO89
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:351,000 €
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne "ASTIR"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
84,000 €
ID: PRO4203 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne "Astir"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
68,000 €
ID: PRO4198 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne “Yzberisht”

Tirana, Yzberisht
107,000 €
ID: PRO4197 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2