• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 460 m2

Vilë në shitje tek “Qyteti Studenti”

Vila ka një sipërfaqe trualli prej 260 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi prej 200 m2.

Organizohet në tre kate:
Kati nëntokë, i cili përbëhet nga një ambient openspace e cila mund të përdoret për magazinim, lavanteri etj.
Kati përdhe, i cili përbëhet nga një dhomë ndenjië dhe gatimi ne ambient të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe verandë.
Kati i I-rë, i cili përbëhet nga tre dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë.

Ndodhet në një zonë mjaft të qetë, larg zhurmës së qytetit.

E pajisur me çertifikatë pronësie.

Çmimi I shitjes 185000 euro

ID : PRO5755
Adresa: qyteti studenti
Qyteti: Tirana
Zona: Qyteti Studenti
Cmimi:185,000 €
Sipërfaqja: 460 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2