• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Rrugën e Durrësit”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe pozicionohet në katin e II-të të një pallati ekziestues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe një tualet

Ndodhet në një zone mjaft të aksesueshme ideale për investim shumë pranë qendrës së Tiranës të Ministria e Arsimit

Apartamenti ka nevojë për rikonstruksion total

Cmimi i shitjes 75000 euro

ID : PRO4821
Adresa: Ministria e Arsimit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Durresit
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2