• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Rrugen 5 Maj”

Apartamenti ndodhet pranë concord center, në një zonë të qetë të Tiranë,

Ka një sipërfaqe prej 64 m2

Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri
Është i organizuar në një dhome ndenje bashke me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon

Ka orientim dhe planimetri shuume te mire

Cmimi I shitjes 56000 euro

ID : PRO4301
Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Cmimi:56,000 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Rrugën 5 Maj”

Tirana, Rruga 5 Maji
108,680 €
ID: PRO4843 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104.50 m2

Apartament 1+1 per shitje ne “5 maj” !

Tirana, Rruga 5 Maji
85,000 €
ID: PRO4672 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Rrugën 5 Maj”

Tirana, Rruga 5 Maji
Kontakto për cmimin
ID: PRO4566 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2