• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 98.49 m2

Apartament 2+1 në shitje në Residencën “Future Home” në “Astir”

Ka një sipërfaqe bruto prej 111.32 m2 dhe sipërfaqe neto 98.49 m2

Organizohet ne një ambient ndenjie dhe gatimi te përbashkët, dy dhoma gjumi nje korridor, dy tualete dhe një ballkon

Ndodhet ne katin e VI-të

Kompleksi siguron pozicion strategjik, shumë pranë godinave arsimore, shërbimeve mjekësore dhe akseve kryesore të qarkullimit.

Parkim I siguruar për çdo familje në katet nëntokë.

Teknologji e re ndërtimi për të rritur efiçencën termike, e vlerësuar me A3. Fasadë e ventiluar dhe vetrata termike.

Izolim akustik i mureve perimetral të apartamentit me lesh xhami/polisterol.

Apartamente kuadratike me hapësira të bollshme, plot dritë dhe me orientim ideal.

Cmimi 1000 euro/m2

Totali 111320 euro

ID : PRO4293
Adresa: Astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:111,320 €
Sipërfaqja: 98.49 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
86,000 €
ID: PRO4222 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne "ASTIR"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
84,000 €
ID: PRO4203 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne "Astir"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
68,000 €
ID: PRO4198 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83 m2