• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen “Dritan Hoxha” Laprakë

I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Siperfaqja bruto e apartamentit eshte 105 dhe siperfaqja neto 101 m2

Ndodhet ne katin e XII-të të një ndërtese te re me punime shume cilësore

Apartamenti eshte I arreduar deri ne detaje me te gjitha orendite e nevojshme

Te gjitha elektroshtepiaket jan te klasit A++ me eficience te larte energjitike

Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje pike kyce dhe ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese komode.

Cmimi I shitjes 140.000 euro

ID : PRO4042
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:140,000 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në rrugën ''Dritan Hoxha''.

Tirana,
65,000 €
ID: PRO3334 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2