• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 5

Jepet me qira apartament 2+1 te Zogu I Zi”
Apartamenti ndodhet ne katin e V-të të nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualete, nje ballkon me dalje nga salloni i ndenjes dhe dhoma e gjumit, dhe nje depo.
Apartamenti ofrohet e mobiluar ne kushte bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.
Dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Ballkoni te ofron nje pamje te mrekullueshme dhe relaksuese te qytetit.
Ka te instaluar 1 kondicioner ne sallonin e ndenjes per ngrohjen dhe ftohjen.
Pallati ofron administrim dhe 2 ashensor.
Ka akses ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Dritan Hoxha, rrugen e Durresit, rrugen Don Bosko etj.

Cmimi I qirase 500 euro/muaj

ID : PRO4032
Adresa: Zogu i zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut te Zi”

Tirana, Prane Zogut te Zi
350 € / Muaj
ID: PRO4129 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2

Apartament 3+1 me qira pranë "Zogut te Zi"

Tirana, Prane Zogut te Zi
1,500 € / Muaj
ID: PRO4112 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2647 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2