• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 103 m2

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi ne "Don Bosko"

Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 103 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe një ballkon i madh qe ka dalje nga salloni i ndenjes dhe dhoma e gjumit.

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 113000 euro

ID : PRO3988
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:113,000 €
Sipërfaqja: 103 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
52,000 €
ID: PRO4061 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
93,000 €
ID: PRO4014 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 102 m2