• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 128 m2

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, shumë pranë qendrës.
I pozicionuar në katin e V-të të një pallati të ndertuar ne vitin 2021.
Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 127.89 m2 dhe siperfaqe neto 113.95 m2.
Organizohet në një ambjent ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone
Apartamenti është I gjithi i termozilozuar me punime te bera nga vete pronari
Ka ndriçim mjaftueshëm gjate gjithe dites falë vetratave të bollshme
Ne afersi te apartamentit gjenden te gjitha sherbimet e nevojshme rezidenciale, si supermarket, koshte, shkolla, qendra shendetesore, banka,restorante, palestra etj. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme.
Apartamenti disponon certifikate pronesie.
Cmimi i shitjes 128.000 euro

ID : PRO3970
Adresa: don bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:128,000 €
Sipërfaqja: 128 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
55,000 €
ID: PRO4061 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
93,000 €
ID: PRO4014 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 102 m2