• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 6

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e VI-të te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambien ndenje dhe gatimi te perbashket, dhome gjumi, korridor, ballkon dhe tualet. Ka nje orientim shume te mire, me shume drite dhe diell tere diten dhe eshte I gjithi I investuar dhe mobiluar me te gjitha oreientite e nevojshme. Apartamenti eshte I pajisur me certefikat pronesie. Ndertesa ndodhet ne nje zone te qete, me kushte te ndryshme sherbimi ne sherbim te komunitetit, lojra per femijet, gjelberim, rruge dhe akses ne disa hyrje dhe dalje nga qytet. Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku.
Cmimi I shitjes 60.000

ID : PRO3932
Adresa: xhamlliku
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë ish-Porcelanit
Cmimi:60,000 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
Kontakto për cmimin
ID: PRO3947 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Shitet shtëpi private + truall tek ‘’Xhamlliku’’.

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
110,000 €
ID: PRO3904 Sipërfaqja: 140 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Porcelan''.

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
56,650 €
ID: PRO3705 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2