• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet në një pallat rë ri me ashensor. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mire që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi 25 euro/nata

ID : PRO3902
Adresa: shkembi i kavaje
Qyteti: Durrës
Zona: Shkembi i Kavajes
Cmimi:25 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1