• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2

Apartamenti organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje: Parket AC5- Sistem Chiller- HIdrosanitare incaso- Dritare me xham termik tripleks. Ne cmimin e apartamentit eshte i perfshire nje post parkimi, administrimi i ambienteve te perbashketa dhe tatimi ne burim 15%. Apartamenti eshte gati per banim ne daten 20 Qershor.
Cmimi 600 euro/muaj

ID : PRO3895
Adresa: rruga e kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne “Rrugen e Kavajes”

Tirana, Rruga e Kavajes
480 € / Muaj
ID: PRO4113 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2

Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, prane qendres “ Globe”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
400 € / Muaj
ID: PRO2958 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
450 € / Muaj
ID: PRO4069 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2