• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 52 m2

Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 52 m2, dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati rë ri VII-të katësh me ashensor. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, një dhomë gjumi, një tualet, dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe pranë bregdetit, ështe ideal per investim ose shtepi pushimi. Ka orientim Lindje dhe disponon certifikate pronesie.
Cmimi total 34.000 euro

ID : PRO3864
Adresa: durres
Qyteti: Durrës
Zona: Plepat
Cmimi:34,000 €
Sipërfaqja: 52 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1