• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 94 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 2+1 tek "OASIS Residence".
E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me shumë potencial, pranë unazës së re. E shtrirë me orientimin kryesorë jug-perëndim për të qenë e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim, dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti me sipërfaqe 106.89m2 bruto dhe 94.3 m2 sip neto, ndodhet në katin e III-të banim të objektit 11-katësh. Organizimi: -Sallon ndenjie dhe ngrënie, -Dy dhoma gjumi – Dy Tualete -Dy ballkone
Cmimi 800 euro/m2 Cmimi total 85.512 euro
Ka edhe nje post parkimi në -2. (cmimi 10.000 euro)

ID : PRO3745
Adresa: astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:95,512 €
Sipërfaqja: 94 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 3+1ne shitje ne "Unazen e Re", te kompleksi "Green City".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
145,000 €
ID: PRO3977 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127.4 m2

Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje tek ‘’Kompleksi Simacom’’.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
80,261 €
ID: PRO3858 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi ‘’Green City’’.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
98,000 €
ID: PRO3728 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2