• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 170 m2

Jepet me qira zyra në ''Myslym Shyr''. Ambjenti ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues dhe ka një sipërfaqe prej 170 m2. Është I organizuar në disa ambjente, ka tualet dhe ndodhet në një zonë të qetë, lokacion perfekt pasi është një zonë tepër e kërkuar. Apartamenti mund të shfrytëzohet për zyra kontabiliteti, call center etj. cmimi 1000 euro/muaj

ID : PRO3687
Adresa: myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 170 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira ambjent komercal per zyra në ''Myslym Shyr"

Tirana,
2,000 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 200 m2

Jepet me qira ambjent komercial per zyra ne "Asitr".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
2,000 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 340 m2

Jepet me qira ambjent komercal për zyra prane ''Kompleksit Panorama''.

Tirana,
9,100 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 700 m2