• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 5

OKAZION!
Shitet apartament 1+1 në Golem në Durrës.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2, te organizuar ne nje ambient ndjenje dhe gatimi te perbashket, një dhomë gjumi, nje tualet dhe një ballkon. Apartamenti eshte me hipotekë.
Cmimi 26.000 euro

ID : PRO3427
Adresa: Durres
Qyteti: Golem
Zona: Golem
Cmimi:26,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament ne shitje 2+1 tek Resorti ''San Pietro'' ne ''Gjirin e Lalzit''.

Durrës, Golem
125,875 €
ID: PRO3815 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Golemit.

Golem, Golem
41,000 €
ID: PRO2035 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2

Shitet apartament 1+1 ne Golem

Golem, Golem
132,750 €
ID: PRO2019 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89 m2