• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 77 m2
  • Kati: 2

Apartamenti ka një siperfaqe prej 77m2 dhe është I organizuar në një dhomë gjumi, një ambjent të përbashkët gatimi dhe ndenje, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë moderne me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetese komode. Apartamenti ndodhet në një ndër rezidencat më të mira të zonës e mes gjelbërimit, kopshteve dhe parqeve të kuruara ku ju mund të shëtisni. Vala Mar Residences ofron një shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësirash dhe argëtimesh.

ID : PRO3424
Adresa: hamallaj
Qyteti: Durrës
Zona: Durres - Tirane
Cmimi:60 €
Sipërfaqja: 77 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2