• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 160 m2
  • Kati: 10

Jepet apartament 3+1 me qera ne "Laprake".
Apartmenti është i organizuar në tre dhoma gjumi , një sallon i madh dhe një ambient gatimi, gjithashtu dhe një ambient i ndarë që eshtë ndërtuar posacërisht për fëmije te vegjël. Ambjenti është i mobiluar në mënyre bashkohore ku nuk mungon asnjë orendi për një jetese sa më të mire .
Cmimi 380 Euro/Muaj

ID : PRO3405
Adresa: laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 10

Prona të ngjashme

Apartament 4+1 me qera në “Laprakë”

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO4130 Dhoma: 4 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën "Pandi Dardha", "Laprake".

Tirana, Laprake
350 € / Muaj
ID: PRO3229 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2