• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 1

Kati i pare i një vile me qira tek "Liqeni artificial I Tiranës"

I sapomobiluar në mënyrë bashkëohore, me të gjitha mobiljet e nevojshme, moderne dhe cilësore.

Ndodhet ne katin përdhe te një vilë 4-katëshe

Eshtë i organizuar në një dhomë ndenje dhe kuzhine të përbashkët, një dhomë gjumi , një tualet dhe verandë.

Ndodhet ne pjesen fundore te Liqenit, prane Kolegjit Universitar Wisdom

Ka mundësi parkimi.

Çmimi 300 euro/ muaj

ID : PRO3313
Adresa: Liqeni artificial
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni Artificial i Tiranës
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1, pranë Liqenit Artificial.

Tirana, Liqeni Artificial i Tiranës
400 € / Muaj
ID: PRO2801 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2