• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 6

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.
Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, ndodhet në katin e VI-të. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i gjithi i rikonstrukturuar nga fillimi, me mobilje të reja. Apartamenti të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.
Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO3171
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.

Tirana, Don Bosko
330 € / Muaj
ID: PRO3172 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 2+1 me qira në ‘’Don Bosko’’ tek ‘’Fiori di Bosko‘

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4057 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2

Apartament 2+1 me qira te ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4056 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2