• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Siri Kodra", 100 m larg "Selvise"
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit Selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së Tiranës.
Apartamenti ka hapësirë të bollshme I organizuar në një sipërfaqe prej 115 m2.
Organizimi:
Një ambient ndenjie
Një ambient ngrënie dhe gatimi
Dy dhoma gjumi
Dy tualete ( njëri me ndricim natyral)
Dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e VI-shtë të parafundit të një ndërtimi të vitit 1997, I pa pajisur me ashensor.
Apartamenti është totalisht I rikonstruktuar, është I shtruar me laminat, tualetet janë rinovuar totalisht dhe është instaluar sistemi chiller I ngrohje-ftohjes.
Orientimi jug-perëndim e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë.
Është I pajisur me certifikate pronësie.
Cmimi 90 000 euro/total I diskutueshëm

ID : PRO3033
Adresa: Rruga Siri Kodra
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Selvise
Cmimi:90,000 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
54,000 €
ID: PRO4191 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
65,000 €
ID: PRO4078 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament në Rr." Siri Kodra"

Tirana, Prane Selvise
144,125 €
ID: PRO930 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2