• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 240 m2
  • Kati: 12

Tek ETC, European Trade Center një nga zonat dhe pallatet më të preferuara në Tiranë shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet në katin e XII-të të ndërtesës me orientim jug-lindje, dhe është i organizuar në 1 sallon ndenje dhe kuzhine me hapesira të bollshme, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti shitet komplet i mobiluar me nje stil modern. Pallati ofron gjithashtu administrim, ashensor shumë të mirëmbajtur, kamera sigurie 24h, dhe mundësi Parkimi. Apartamenti disponon Dokumentacion të plotë hipotekor. Cmimi 2800 euro/m2 Cmimi total ii shitjes 571.200 euro

ID : PRO2997
Adresa: ETC
Qyteti: Tirana
Zona: Blv. "Gjergj Fishta"
Cmimi:571,200 €
Sipërfaqja: 240 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 12

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në ''Blv Gjergj Fishta", prane Drejtorise se Policise

Tirana,
120,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 88 m2

Super apartament per shitje 3+1 Rruga " Myslym Shyri"

Tirana,
370,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 185 m2

Shitet apartament 2+1 tek Blv."Gjergj Fishta"

Tirana,
70,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2