• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 107 m2
  • Kati: 7

Shitet apartament 2+1 në "Yzberisht".
Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 106.8 m2 dhe neto prej 96.3 m2.
Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon I madh rrethe e përqark apartamenti dhe një tualet me ndricim natyral.
Apartamenti ndodhet në katin e VII-të banim të një pallati të ri 8-katësh.
Është i pajisur me çerifikatë pronësie.
Cmimi 580 euro/m2
Cmimi Total 62000 euro

ID : PRO2684
Adresa: yzberisht
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:62,000 €
Sipërfaqja: 107 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament me cmim okazion për shitje 3+1 pranë KMY-se ‘’Yzberisht’’.

Tirana, Yzberisht
110,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Yzberisht''.

Tirana, Yzberisht
56,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Yzberisht''

Tirana, Yzberisht
41,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2