• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 60 m2

Shitet shtepi pushime në Himarë

Shitet shtëpi pushimi në Himarë 150 m larg bregut të detit.
Shtëpitë janë të organizuara në formën e apartamenteve 1+1 dhe ndodhen në një vilë. Vila ka gjithsej 5 apartamente.
Sipërfaqja e secilit apartament është 60 m2. Është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Rreth e rrotull vilës ka kopësht më sipërfaqe 300 m2.
Vilat janë ndërtuar me standart europian me material të importuar nga Austria. Janë të hidro dhe termoizoluara.
Janë të pajisura me certifikatë pronësie.

Çmimi 45 000 euro për apartament

ID : PRO246
Address: himare
City: Himarë
Zone: Himarë
Price:45,000 €
Area: 60 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1