• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 115 m2
  • Floor: 7

Jepet me qira apartament ne Bllok 2+1 ne Rrugen \" Vaso Pasha\".
Sipërfaqja e brendshme është 110 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti është i gjithi i mobiluar, me drite,me orientim jug -lindje. Ndodhet në katin e 7-të të një ndërtimi të ri.
Cmimi 700 euro/ muaj, i negociueshem.

ID : PRO1319
Address: Rruga Vaso Pasha
City: Tirana
Zone: Bllok
Price:700 €
Area: 115 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 7

Similar Properties

Two brooms apartment for sale on \"Ismail Qemali\" street

Tirana, Bllok
258,300 € / month
ID: PRO1174 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 123 m2

Commercial space for office for rent in "Bllok"

Tirana, Bllok
1,300 € / month
ID: PRO3981 Rooms: 4 Baths: 2 Area: 160 m2

3 bedroom apartment for rent in "Bllok"

Tirana, Bllok
600 € / month
ID: PRO3978 Rooms: 3 Baths: 1 Area: 120 m2