• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
  • 128 m2
  • Floor: 5

Apartament 2+1 me qira te pallatet Shallvare
Jepet me qira apartament në qendër të Tiranës pranë Tajvanit, te pallatet Shallvare
Apartamenti ndodhet në katin e V të një ndërtimi ekzistues. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar. Siperfaqja prej 128 m2 është e organizuar në një ambient ngrënie me vete, një dhomë ndenjie dy dhoma gjumi dhe tri tualete. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Ka shumë dritë dhe pamje relaksuese.
Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO569
Address:
City: Tirana
Zone: Prane Tajvanit
Price:500 €
Area: 128 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 3
Floor: 5

Similar Properties

Super triplex me qira ne qender

Tirana, Prane Tajvanit
2,000 € / month
ID: PRO561 Rooms: 4 Baths: 3 Area: 300 m2

Apartament 1+1 i mobiluar me qira te Tajvani

Tirana, Prane Tajvanit
350 € / month
ID: PRO194 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 90 m2