• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 103 m2

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi ne "Don Bosko"

Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 103 m2.

Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe një ballkon i madh qe ka dalje nga salloni i ndenjes dhe dhoma e gjumit.

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 113000 euro

ID : PRO3988
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:113,000 €
Area: 103 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2

Similar Properties

Three bedroom apartment for sale in "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
119,000 €
ID: PRO4134 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 140 m2

One bedroom apartment for sale in "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
52,000 €
ID: PRO4061 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 47 m2

Two bedroom apartment for sale in Don Bosko area

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 104 m2