• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 81 m2
  • Floor: 2

Jepet me qera apartament per perdorim zyre tek ''Ish Ekspozita''. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 81 m2 në katin e II-të një ndërtimi të ri me ashensor. Zyra është e pa mobiluar ,dhe eshte open space. Ambjenti mund të përdoret për zyra kontabiliteti, avokatie etj. Ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranë që të ofron shumë facilitete të shumta. Cmimi 400 euro perfshire taksat

ID : PRO3484
Address: ish, ekspozita
City: Tirana
Zone:
Price:400 €
Area: 81 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

Jepet me qira ambjent komercal per zyra në ''Myslym Shyr"

Tirana,
2,000 € / month
Rooms: 1 Baths: 2 Area: 200 m2

Jepet me qira zyra në ''Myslym Shyr''.

Tirana,
1,000 € / month
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 170 m2

Jepet me qira ambjent komercial per zyra ne "Asitr".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
2,000 € / month
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 340 m2