Besart Vogli

Besart Vogli

Buying Agent

Phone : 355693413232

Email : [email protected]

My Properties

Ambient me qera per zyra dhe banim te Rruga " Haxhi Hysen Dalliu"

Tirana,
350 € / month
ID: PRO1334 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2

Apartament luksi ne shitje pranë Kodrës së Diellit

Tirana, Selite
199,000 €
ID: PRO1333 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 112 m2

Shitet Garazh tek rruga "Petro Nini Luarasi" tek Tregu Elektrik

Tirana,
45,000 €
ID: PRO1331 Area: 129 m2

Shop for sale

Tirana, Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi"
363,440 €
ID: PRO1330 Area: 130 m2

Apartament per shitje 1+1 tek pista Iliria Durres.

Durrës,
60,000 €
ID: PRO1328 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2

Ambient biznesi për shitje

Vlorë,
500,000 €
ID: PRO1321 Area: 500 m2

Toke me qera dhe per objekt ndertimi, prane Hotel Baron

Tirana, Mjull-Bathore
1,550 € / month
ID: PRO1308 Area: 1550 m2

Vilë 3-katëshe me qera pas ambasades Gjermane

Tirana, Rruga Naim Frashëri
2,000 € / month
ID: PRO1305 Rooms: 7 Baths: 3 Area: 375 m2

Vile 2- katëshe me qera Rruga " 4 Dëshmorët"

Tirana,
1,100 € / month
ID: PRO1304 Rooms: 5 Baths: 2 Area: 175 m2

Jepet me qira ambient biznesi te Rruga Bardhyl

Tirana, Pranë Brrylit
500 € / month
ID: PRO1300 Baths: 1 Area: 85 m2

Shitet dyqan në Rrugën e Barrikadave

Tirana, Rruga e Barrikadave
80,000 €
ID: PRO1292 Area: 40 m2

Ambient biznesi me qira pranë Sheshit "Avni Rustemi"

Tirana, Prane Pazarit të Ri
1,500 € / month
ID: PRO1257 Baths: 2 Area: 290 m2