Ilva Shurdhi

Ilva Shurdhi

Konsulent Imobiliar

Telefon : 355675562585

Email : [email protected]

Pronat e mia

Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne shitje ne Pogradec

Pogradec, Pogradec
Kontakto për cmimin
ID: PRO4668 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 89 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Pogradec

Pogradec, Pogradec
50,000 €
ID: PRO4667 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 ne shitje prane Mozaikut te Tiranes

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
95,000 €
ID: PRO4662 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje tek "Eleonora"

Tirana, Komuna e Parisit
112,000 €
ID: PRO4661 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 106 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Tirana, Medrese
75,000 €
ID: PRO4655 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2 Kati: 4

Dyqan me qira ne Rr.”Pjeter Budi”

Tirana, Qyteti Studenti
250 € / Muaj
ID: PRO4645 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Dyqan me qira ne Rr. "Muhamed Gjollesha"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
1,000 € / Muaj
ID: PRO4642 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Apartament 2+1 me qira ne Don Bosko

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4641 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2 Kati: 4

Apartament 3+1+2 me qira prane rrethrrotullimit te Saukut

Tirana, Sauk
500 € / Muaj
ID: PRO4629 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 2

Podrum me qira tek Ministria e Drejtesise

Tirana, Bulevardi "Zogu i I"
250 € / Muaj
ID: PRO4608 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 35 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
87,000 €
ID: PRO4599 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 2

Poste parkimi në shitje pranë “Tregut Cam”

Tirana, Tregu Cam
25,000 €
ID: PRO4579 Sipërfaqja: 17 m2