Besart Vogli

Besart Vogli

Konsulent Imobiliar

Telefon : 355693413232

Email : [email protected]

Pronat e mia

Apartament per shitje 1+1 tek pista Iliria Durres.

Durrës,
60,000 €
ID: PRO1328 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Ambient biznesi për shitje

Vlorë,
500,000 €
ID: PRO1321 Sipërfaqja: 500 m2

Toke me qera dhe per objekt ndertimi, prane Hotel Baron

Tirana, Mjull-Bathore
1,550 € / Muaj
ID: PRO1308 Sipërfaqja: 1550 m2

Vilë 3-katëshe me qera pas ambasades Gjermane

Tirana, Rruga Naim Frashëri
2,000 € / Muaj
ID: PRO1305 Dhoma: 7 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 375 m2

Vile 2- katëshe me qera Rruga " 4 Dëshmorët"

Tirana,
1,100 € / Muaj
ID: PRO1304 Dhoma: 5 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 175 m2

Jepet me qira ambient biznesi te Rruga Bardhyl

Tirana, Pranë Brrylit
500 € / Muaj
ID: PRO1300 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Shitet dyqan në Rrugën e Barrikadave

Tirana, Rruga e Barrikadave
80,000 €
ID: PRO1292 Sipërfaqja: 40 m2

Ambient biznesi me qira pranë Sheshit "Avni Rustemi"

Tirana, Prane Pazarit të Ri
1,500 € / Muaj
ID: PRO1257 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 290 m2

Apartament 2+1 me qira pranë Drejtorisë së Higjienës

Tirana, Prane Drejtorise se Higjienes
300 € / Muaj
ID: PRO1222 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Shitet Toke pranë TEG-ut

Tirana, Lunder
100,000 €
ID: PRO1134 Sipërfaqja: 1000 m2

Apartament 3+1 me qira pranë Liqenit të Thatë

Tirana, Liqeni i Thatë
350 € / Muaj
ID: PRO981 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Shitet apartament 3+1 në Durrës

Vlorë,
136,800 €
ID: PRO955 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 152 m2