Besart Vogli

Besart Vogli

Konsulent Imobiliar

Telefon : 355693413232

Email : [email protected]

Pronat e mia

Shitet toke Gjiri Lalzit

Tirana,
436,050 €
ID: PRO1389 Sipërfaqja: 8271 m2

Apartament me qera 3+1 prane Torre Drinit

Tirana, Prane Torre Drinit
1,700 € / Muaj
ID: PRO1379 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 200 m2

Jepet Lokal me qera ne Rrugen Myslym Shyri

Tirana,
800 € / Muaj
ID: PRO1367 Dhoma: 1 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 124 m2

Apartament 1+1 me qira ne bllok

Tirana, Bllok
400 € / Muaj
ID: PRO1368 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78 m2

Apartament me qera 2+1 te Rruga "Sulejman Delvina"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1365 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Shitet Vile 2 -kateshe tek Rruga " 4 Deshmoret"

Tirana,
300,000 €
ID: PRO1361 Dhoma: 5 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 300 m2

Ambient per zyra me qira te Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO1359 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 25 m2

Ambient biznesi me qera

Tirana, Prane Zogut te Zi
400 € / Muaj
ID: PRO1347 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament luksi per shitje 2+1 tek fresku

Tirana, Te Fresku
120,000 €
ID: PRO1345 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 148 m2

Shitet lokal tek Rruga " Mine Peza"

Tirana, Prane Zogut te Zi
160,000 €
ID: PRO1346 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 112 m2

Apartament me qira te Rr "Elbasanit"

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Muaj
ID: PRO1335 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Ambient me qera per zyra dhe banim te Rruga " Haxhi Hysen Dalliu"

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO1334 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2