Besart Vogli

Besart Vogli

Konsulent Imobiliar

Telefon : 355693413232

Email : [email protected]

Pronat e mia

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO3513 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2

Jepet me qira apartament 2+1 prane \"Hurry Fultz\" , Zogut te Zi dhe Don Bosko-s.

Tirana, Pranë "Harry Fultz"
335 € / Muaj
ID: PRO2554 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi “PANORAMA” .

Tirana, Pranë "Harry Fultz"
400 € / Muaj
ID: PRO2679 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të Tiranës,tek Blv. \'\'Zogu i Parë\'\'.

Tirana, Pranë Qendrës
400 € / Muaj
ID: PRO3479 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”, pranë “Ring Center “

Tirana, Prane Zogut te Zi
500 € / Muaj
ID: PRO2735 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qira apartament 2+1 te 9 - kateshet

Tirana, Rruga e Barrikadave
400 € / Muaj
ID: PRO2208 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Vile me qira ne nje kompleks vilash ne “Peze te Vogel”

Tirana, Peze e vogel
2,000 € / Muaj
ID: PRO4076 Dhoma: 3 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 400 m2

Vile në shitje ne nje kompleks vilash ne “Peze te Vogel”

Tirana, Peze e vogel
350,000 €
ID: PRO4075 Dhoma: 3 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 400 m2

Shitet ose jepet me qera ambient tek ‘’Kullat Binjake’’ në qendër të Tiranës.

Tirana, Qender
715,000 €
ID: PRO3651 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2

Jepet me qira apartament 2+1 prane 9 -katesheve, Rruga Dibres

Tirana, Rruga e Dibres
350 € / Muaj
ID: PRO2064 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Magazine me qira ne "Vaqarr"

Tirana, Vaqarr
1,000 € / Muaj
ID: PRO4038 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 260 m2

Okazion Toke ne shitje ne “Rrashbull” Durres

Durrës, Rrashbull
30,000 €
ID: PRO4029 Sipërfaqja: 1000 m2