Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Shitet apartament i prane Liqenit
Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Liqenit të Thatë te Gambero Roso.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri shumë cilësor.
Apartamenti ka punime cilësore. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shitet i mobiluar.
Cmimi 65000 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 915 € m2 Sipëfaqe: 71 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1910 herë


Mundesuar nga NurSoft