Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Apartament me qira pranë ish-Ekspozitës
Jepet me qira apartament pranë ish-Ekspozitës në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, nje studio, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet në katin e tetë të një ndërtimi të ri.
Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 753 herë


Mundesuar nga NurSoft